Bengt Olof Österblom akvarell
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖSTERBLOM, Bengt Olof (1903-76): Puristisk Komposition, signerad och daterad Bengt O. Österblom -1929, akvarell, 18x12.5 cm
Proveniens: Oscar Reutersvärd, Lund samt Galerie Bel´ art, Stockholm
250997
2014-06-10