Roger-Edgar Gillet Composition
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GILLET, Roger-Edgar (Frankrike 1924-2004), Composition, signerad och daterad R E Gillet 57. Olja på duk, 100 x 65 cm. Certifikat från Marion Gillet Guigon medföljer.
Proveniens:Teto Ahrenbergs samling
251006
2014-06-08