Roger-Edgar Gillet Composition

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GILLET, Roger-Edgar (Frankrike 1924-2004), Composition, signerad och daterad R E Gillet 57. Olja på duk, 100 x 65 cm. Certifikat från Marion Gillet Guigon medföljer.
Proveniens:Teto Ahrenbergs samling

251006

2014-06-08