Pojkdocka Tyskland

Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland
Pojkdocka Tyskland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POJKDOCKA, möjligen Günter Heine, 1900-talets första hälft, kropp i tyg och massa, målade anletsdrag, rörliga armar och ben, höjd 46 cm

Slitage

251033

2014-06-05