John Jon-And akvarell
2014-06-18
251056
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Naket framifrån, akvarell, signerad och daterad 1940, 75x45cm