Birgit Nilsson 4 signerade brev och kort
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BIRGIT NILSSON. 3 egenhändigt skrivna och signerade (förnamnet) brev, varav en julhälsning, till Tatiana Collingwood (tidigare Tatiana Angelini Jolin), 1 till Michaela Jolin, (hela namnet), breven daterade bl.a. 1984, med kuvert.
Proveniens: Konstnären Einar Jolin och dennes hustru sångerskan Tatiana Angelini Jolin.
Kuntoraportti
Breven vikta, kuverten något skadade
251087
Päivämäärä:
2014-06-06