Torsten Esbjörnsson tema

Torsten Esbjörnsson tema
Torsten Esbjörnsson tema
Torsten Esbjörnsson tema
Torsten Esbjörnsson tema

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESBJÖRNSSON, Torsten (född 1925): Komposition, signerad a tergo, blandteknik på papp uppfodrad på pannå, 20x15,5 cm

Ytskador

251090

2014-06-05