Steven Jones Salty Ceramics Tema

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

JONES, Steven (1900-tal): Vas, dekor av kvinnliga attribut, signerad och daterad S Jones -90, keramik, höjd ca 41 cm
Proveniens: Galleri Kaolin, Stockholm, utställning Salty Ceramics

251093

2014-06-05