Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
JONES, Steven (1900-tal): Vas, dekor av kvinnliga attribut, signerad och daterad S Jones -90, keramik, höjd ca 41 cm
Proveniens: Galleri Kaolin, Stockholm, utställning Salty Ceramics
251093
2014-06-05