Edgar Hofschen blandteknik Tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOFSCHEN, Edgar (Tyskland, född 1941): Komposition, signerad, olja/blandteknik på pannå, 64x99 cm
PROVENIENS: Galerie de Gestlo, Hamburg

251096

2014-06-05