Karen Bennicke objekt Tema

Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema
Karen Bennicke objekt Tema

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENNICKE, Karen (född 1943): Objekt, stengods, monogramsignerad och daterad KB 1998, längd ca 57 cm

251101

2014-06-05