Gunnar Olsson oljemålning Tema

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Gunnar (född 1941): "Citroner", monogramsignerad GO, olja på duk, 33x41 cm

251102

2014-06-05