Vikskärm Kina Tema

Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema
Vikskärm Kina Tema

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets första kvartal, Kina, dekor av figurkompositioner i pärlemor, höjd ca 184, längd ca 240 cm

Skador, bortfall

251104

2014-06-05