Gerhard Nordström färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDSTRÖM, Gerhard (född 1925): Sommaridyll, signerad G. Nordström, färglitografi, 11/300, ca 46x65 cm

251134

2014-06-06