Edvin Jansson oljemålning

Edvin Jansson oljemålning
Edvin Jansson oljemålning
Edvin Jansson oljemålning
Edvin Jansson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSSON, Edvin (1900-tal): "Liljeholmen", signerad och daterad Edvin Jansson 37, etikettmärkt Riksförbundet för Bildande Konst, Saltsjöbaden, olja på pannå, 25x36 cm

251139

2014-06-05