Bänk i furu

Bänk i furu
Bänk i furu
Bänk i furu
Bänk i furu
Bänk i furu
Bänk i furu

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK / PALL, 1900-tal, furu, sits klädd i fårskinnspäls, höjd 40, 90x34 cm

Slitage, märken

251146

2014-06-06