Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK / PALL, 1900-tal, furu, sits klädd i fårskinnspäls, höjd 40, 90x34 cm
Slitage, märken
251146
2014-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här