Byster

Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster
Byster

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYSTER, 1 par, gips, 1900-tal, föreställande Oscar II samt Sofia af Nassau, höjd 80 cm
Proveniens: Säfveskolan, Visby

Slitage, nagg

251160

2014-06-06