Stege 1800-tal

Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal
Stege 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGE, 1800-tal, furu, höjd med handtag 190, 65x87 cm

Bruksslitage

251189

2014-06-06