Soffbord orientaliskt

Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt
Soffbord orientaliskt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, orientaliskt, genombruten dekor, höjd 32, 92x49 cm

Smärre ytslitage och fläckar

251197

2014-06-06