Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, orientaliskt, genombruten dekor, höjd 32, 92x49 cm
Smärre ytslitage och fläckar
251197
2014-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här