Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÄKARSKÅP, 1900-talets början, bemålat, beslag i mässing, höjd 173, 59x40 cm
Nycklar o hyllplan saknas, skador, slitage
251207
2014-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här