Läkarskåp bemålat

Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat
Läkarskåp bemålat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄKARSKÅP, 1900-talets början, bemålat, beslag i mässing, höjd 173, 59x40 cm

Nycklar o hyllplan saknas, skador, slitage

251207

2014-06-06