Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, med fot i björk, 3 ljuspunkter, höjd 170 cm
Bruksslitage
251211
2014-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här