Arne Jones skulptur

Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur
Arne Jones skulptur

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONES, Arne (1914-76): "Treklang", signerad A Jones, numrerad, 28/65, gjuten vitmetall, höjd med sockel 32 cm

251263

2014-06-06