Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1 par, 1900-talets mitt, klotformade kupa i pressglas, bronserad dekor, höjd ca 84 cm

Färgbortfall, ej funktionstestade, fäste med skador

251271

2014-06-06