Ulf Wahlberg litografi
2014-06-06
251301
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben, signerad Ulf Wahlberg, 44/175, färglitografi, 55x74 cm