Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TIDNINGSSTÄLL, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, på hjultrissor, höjd 54, 52x32 cm
Bruksslitage
251302
2014-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här