Slas litografi

Slas litografi
Slas litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och numrerad 28/100, färglitografi, ca 42x59 cm

251313

2014-06-06