Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMBORD, omkring 1900-talets mitt, rotting, invändig plåtinsats, höjd 66, 91x33 cm

Slitage, skador

251319

2014-06-07