P v Schantz litografi
Vollendet
2014-06-06
251321
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Lockfåglar, signerad v Schantz, 2/150, färglitografi, ca 35x47 cm