Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, 33x29 cm

Smärre kantslitage

251326

2014-06-06