Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÖSSBORD, 1800-tal, furu, låda i sargen, höjd 58, 87x60 cm
Bruksslitage, skiva med märken.
251335
2014-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här