Mössbord 1800-tal
2014-06-07
251335
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÖSSBORD, 1800-tal, furu, låda i sargen, höjd 58, 87x60 cm
Bruksslitage, skiva med märken.