John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Vägen till Funivian- Mazzarro", monogramsignerad, olja på duk, 66x46 cm

Ytskador

251336

2014-06-06