John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Alicasia Amarillo Guatemala", monogramsignerad, olja på duk, 70x50 cm

251343

2014-06-06