John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Vattenspeglingar, monogramsignerad, olja på duk, 80x62 cm

Duklagningar

251349

2014-06-07