Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st., snarlika, 1800-tal, allmoge, furu
Sprickor, skador, kompletteringar
251360
2014-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här