Besticksschatull

Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESTICKSSCHATULL, 24 dlr, nysilver, skaft i pärlemor med graverat vapen i form av häst, 1800-talets slut, England

Nyckel och nyckelskylt saknas, en kniv med skada, schatull med slitage

251361

2014-06-06