Lars Johansson oljemålning

Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANSSON, Lars (född1945): "Vinge", signerad, olja på duk, 120x80 cm

251363

2014-06-06