Jarl Ingvarsson olja

Jarl Ingvarsson olja
Jarl Ingvarsson olja
Jarl Ingvarsson olja
Jarl Ingvarsson olja

Klubbat för:

9 400 SEK

10 000 SEK

INGVARSSON, Jarl (född 1955): "Figurkomposition", signerad J.I., olja på duk, 40x81 cm
PROVENIENS: Galleri S:t Olof, Norrköping

251374

2014-06-07