Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, höjd 153, 83x57 cm

Nyckel saknas, fanérskador

251393

2014-06-07