Willem Andersson olja

Willem Andersson olja
Willem Andersson olja
Willem Andersson olja
Willem Andersson olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERSSON, Willem (född 1980): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan Willem Andersson 2008, olja på kopparplåt, 16x12,5 cm
PROVENIENS: Gallery Niklas Belenius, Stockholm

251395

2014-06-07