Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERSSON, Willem (född 1980): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan Willem Andersson 2008, olja på kopparplåt, 16x12,5 cm
PROVENIENS: Gallery Niklas Belenius, Stockholm
251395
2014-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här