Vagga allmoge

Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge
Vagga allmoge

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VAGGA, 1800-tal, allmoge, polykromt bemålad med blommor, höjd 66, 95x52 cm

Slitage, renoverad, sprickor, del saknas

251407

2014-06-07