Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDBERG, Stig (1916-1982): Paret, signerad och daterad Stig L -46, akvarell, 23x32 cm
Ej examinerad ur ram
251411
2014-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här