Stig Lindberg akvarell

Stig Lindberg akvarell
Stig Lindberg akvarell

Klubbat för:

7 400 SEK

3 000 SEK

LINDBERG, Stig (1916-1982): Paret, signerad och daterad Stig L -46, akvarell, 23x32 cm

Ej examinerad ur ram

251411

2014-06-10