Jan Håfström litografi
2014-06-07
251418
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått 74x62 cm