Stolar Karl Johan i björk

Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk
Stolar Karl Johan i björk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 10 st., Karl Johan, björkfanér, ryggbricka med lyra

Skador, lagningar

251429

2014-06-07