Herrarmbandsur kronograf i 18 k guld

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMANDSUR, 18 k guld, 1940/50-tal, Loyal Chronographe Suisse, mekaniskt urverk (manuell), kronograf, plexiglas, silverfärgad urtavla, boett nr: 6115, diameter ca 37,5 mm, fungerar

Bruksslitage, trasigt armband

251457

2014-06-07