Helga Henschen oljemålning

Helga Henschen oljemålning
Helga Henschen oljemålning
Helga Henschen oljemålning
Helga Henschen oljemålning
Helga Henschen oljemålning
Helga Henschen oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENSCHEN, Helga (1917-2002): Flicka med katt och äpple, olja på duk, signerad Helga Henschen, ca 61x48 cm

251458

2014-06-07