Halvar Friesendahl skulptur

Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur
Halvar Friesendahl skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): "Sorg", signerad och daterad H Friesendahl 1917, patinerad metall, höjd 10 cm

251464

2014-06-07