Rokoko konsolur

Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur
Rokoko konsolur

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLUR, 1700-tal, rokoko, dekorelement i mässing, emaljtavla med romerska siffror, bemålat fodral i trä med dekor av rosor, spindelgång, glasade sidor, höjd inkl. konsol 72 cm

Slitage, ej funktionstestad, renoverad och kopleterad, skador

251465

2014-06-11