Rokoko konsolur
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KONSOLUR, 1700-tal, rokoko, dekorelement i mässing, emaljtavla med romerska siffror, bemålat fodral i trä med dekor av rosor, spindelgång, glasade sidor, höjd inkl. konsol 72 cm
Slitage, ej funktionstestad, renoverad och kopleterad, skador
251465
2014-06-11