Ytterfoder tillbringare

Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare
Ytterfoder tillbringare

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, TILLBRINGARE, 1800-talets slut, majolika, Österrike respektive Frankrike, Sarreguemines, höjd ca 16-24 cm

Krackeleringar, ytterfodret med nagg

251467

2014-06-07