Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): (7) Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8-26x14 cm, oramade

Fläckar

251472

2014-06-14