Madonna med Jesubarnet oljemålning på kopparplåt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Madonna med Jesubarnet, möjligen Italien, olja på kopparplåt, ca 25x18 cm

Smärre färgbortfall

251473

2014-06-07